c50ff665

ЦСКА - «Спартак»: рахунок і онлайн-трансляція - новини дня

ЦСКА - «Спартак»: рахунок і онлайн-трансляція

ЦСКА і «Спартак» грали «головне дербі » 30 квітня 2017 року, а ми стежили за ходом цього поєдинку і вели його онлайн-трансляцію. Матч почався о 17:15 МСК на стадіоні «Арена ЦСКА». У впертій боротьбі «Спартак» здобув красиву перемогу!

Матч закінчився, рахунок:
ЦСКА 1: 2 «Спартак»

УСЕ! Дуже важлива перемога «Спартака»!
90-я (+3) хвилина: І знову армійці виносять м'яч з лінії своїх воріт !!
85-я хвилина: ШТАНГА рятує ЦСКА!
68-я хвилина: Армійці прут в атаку, рахунок на табло їх підганяє.
64-я хвилина: Оланаре виходить замість Іонова у ЦСКА.
51-я хвилина: І знову ГОООООООООЛ! Провал в обороні ЦСКА, і Глушаков виводить «Спартак» вперед!
46-я хвилина: Другий тайм почався, ПОЇХАЛИ!
СВИСТОК НА ПЕРЕРВУ! Відмінний перший тайм ми з вами подивилися. Не перемикайтеся, повернемося через 15 хвилин.
45-я хвилина: Відповідний ГОООООООЛ! Олексій Березуцький головою забиває !!!
40-я хвилина: Схоже, ЦСКА в шоці від події. Вщухли армійці!
32-я хвилина: А ось і ГООООООООООООЛ! «Спартак» повів. Луїс Адріано замикає простріл! М'яч пройшов між ніг у Акінфєєва.
Зіграно 30 хвилин: треба гол!
25-я хвилина: Непоганий футбол демонструють команди. Але поки по нулях!
22-я хвилина: Далекий удар Вітіну! Ребров рятує «Спартак»!
Зіграно 20 хвилин: Як і раніше ЦСКА домінує на полі.
18-я хвилина: втекли в контратаку спартаківці, але гостроти не вийшло.
15-я хвилина: Промес бив дальній штрафний. Сильно повз.
9-а хвилина: «Спартак» намагається контратакувати, щоб збити агресивний настрой ЦСКА.
2-я хвилина: НАЙНЕБЕЗПЕЧНІША АТАКА ЦСКА! Відбилися спартаківці!
1-а хвилина: Матч почався, ПОЇХАЛИ!

Стартовий склад ЦСКА: Акінфєєв, А. Березуцький, Васін, В. Березуцький, Вернблум, Головін, Фернандес, Натхо, Набабкін, Вітіно, Іонов.

Стартовий склад «Спартака»: Ребров, Єщенко, Таскі, Джикия, Комбаров, Фернандо, Глушаков, Зобнин, Попов, Промес, Луїс Адріано.

Текст замітки оновлений 30 квітня 2017 о 19:14 МСК

ЦСКА - «Спартак»: рахунок і онлайн-трансляція знаходиться в списку: РФПЛ

Ви дізналися останні новини по темі ЦСКА - «Спартак»: рахунок і онлайн-трансляція
Будь ласка, поділіться посиланням «ЦСКА -« Спартак »: рахунок і онлайн-трансляція» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!