c50ff665

ЦСКА - «Уфа»: онлайн трансляція і рахунок матчу - новини дня

ЦСКА - «Уфа»: онлайн трансляція і рахунок матчу

ЦСКА і «Уфа» грали в теніс 1 жовтня 2017 року рамках 12 туру Прем'єр-Ліги, а ми вели текстову онлайн-трансляцію цього нудного матчу, який почався о 14:00 МСК на Арені ЦСКА в Москвабаде і закінчився нульовою нічиєю!

Статус матчу:
МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

Рахунок: 0: 0

90-я (+3) хвилина: Фінальний свисток і безгольову нічия!
89-я хвилина: Пенальті у ворота «Уфи»! Натхо б'є, Беленов рятує !!!
73-тя хвилина: Вернблума забирають на носилках. А гра-то, батечку, нудна.
60-я хвилина: І знову Вітіну небезпечний! Але башкирський воротар рятує.
50-я хвилина: Штанга! рятує ворота Уфімцев після удару Вітіну!
46-я хвилина: Другий тайм, погнали! У коней замість Березуцького Ігнашевич скаче.
45-я хвилина: Свисток на перерву! Веселіше в кінцівці першого тайму стало, але нада-гол!
25-я хвилина: розгойдати гра! Пішли взаємні набіги на ворота.
21-я хвилина: Небезпечна атака «Уфи»! Акінфеша на місці.
10-я хвилина: Поки ніякої гостроти в грі, розминка.
1-а хвилина: Матч почався, поїхали!

СТАРТОВІ СКЛАДИ КОМАНД:
ЦСКА: Акінфєєв, В. Березуцький, Васін, Фернандес, Щенніков, Натхо, Головін, Вернблум, Кучаев, Вітіно, Жамалетдінов.
«Уфа»: Беленов, Аликин, Тумасян, Живоглядов, Стоцький, Табідзе, Йокич, Пауревіч, Ванек, Сисуєв, Ігбун.

ІСТОРІЯ ОСОБИСТИХ ЗУСТРІЧЕЙ ЦСКА і «Уфи»: 11 матчів, 8 перемог у ЦСКА і 3 нічиї.

Текст замітки оновлений 1 жовтня 2017 о 15:51 МСК

ЦСКА - «Уфа»: онлайн трансляція і рахунок матчу знаходиться в списку: РФПЛ

Ви дізналися останні новини по темі ЦСКА - «Уфа»: онлайн трансляція і рахунок матчу
Будь ласка, поділіться посиланням «ЦСКА -« Уфа »: онлайн трансляція і рахунок матчу» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!