c50ff665

Франція - Ісландія: рахунок і огляд матчу, автори голів - новини дня

Франція - Ісландія: прогноз, рахунок і онлайн-трансляція

Збірні Франції та Ісландії грали в неділю, 3 липня 2016, в матчі 1/4 фіналу на Євро-2016, а ми вели онлайн-трансляцію поєдинку. Матч почався в 22:00 за московським часом в Парижі. Французи після першого тайму вели з рахунком 4: 0! Однак у другому таймі ісландці зуміли двічі забити французам і більш ніж гідно залишити Євро-2016! ФРАНЦІЯ ЗІГРАЄ З НІМЕЧЧИНОЮ В ПІВФІНАЛІ!

Б'ярнасон, 84

90-я хвилина: ВСЕ! Прекрасний футбол! Браво обом командам.

84-я хвилина: ГОООООООЛ! Ісландці молодці, б'ються як справжні вікінги! Тільки пізно спохватилися битися.

59-я хвилина: ГОООООООЛ! Ісландія is OUT! Жиру головою оформляє Дубель!

56-я хвилина: ГОООООООЛ! Ісландія is back! Сігторссон замикає простріл!

46-я хвилина: Другий тайм РОЗПОЧАВСЯ!

45-я хвилина: ГРІЗМААААААНН ГООООООЛ! Ну хто ще сьогодні у французів не забивав?

43-тя хвилина: ПАЙЕЕЕЕЕЕЕТ ГООООООЛ! Потужно зарядив в самий куточок. Все в цьому матчі вже Ейяфьятлайекудль.

38-я хвилина: спокійна і нудна гра пішла на Стад де Франс.

20-я хвилина: ПОГБААААААА! ГООООООЛ! Вистрибнув високо після подачі кутового і головою його тудись.

12-я хвилина: ЖІРУУУУУУ! ГООООООЛ! Вискочив Олів'є один на один і послав м'яч між ніг ісландському голкіперу!

1-а хвилина: матч почався, ПОЇХАЛИ!

Текст замітки оновлений 3 липня 2016 о 23:54 МСК

Франція - Ісландія: рахунок і огляд матчу, автори голів знаходиться в списку: Євро-2016

Ви дізналися останні новини по темі Франція - Ісландія: рахунок і огляд матчу, автори голів
Будь ласка, поділіться посиланням «Франція - Ісландія: рахунок і огляд матчу, автори голів» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!