c50ff665

Італія - ​​Іспанія: рахунок і онлайн-трансляція - новини дня

Італія та Іспанія зіграють в 1/8 фіналу на Євро-2016

Збірні Італії та Іспанії грали 27 червня в 1/8 фіналу на Євро-2016 з футболу, а ми вели онлайн-трансляцію поєдинку. Матч почався о 19:00 за московським часом.

Італійці здобули блискучу перемогу і тепер зустрінуться з німцями у чвертьфіналі !!!

: 0

90-я хвилина: ГОООООООООООЛ! Втекти в контратаку ІТАЛІЙЦІ і Пелле ховає Іспанію на Євро-2016 !!!

75-я хвилина: Іспанці рвуться вперед, але гольових моментів їм не дають створювати захисники Італії.

46-я хвилина: ДРУГИЙ ТАЙМ стартував! Буде весело!

33-тя хвилина: ГОООООООЛ! ШТРАФНИЙ били італійці, на добиванні виявився захисник К'єлліні!

22-я хвилина: Іспанці провели кілька осмислених атак.

11-я хвилина: Джаккеріні ЧЕРЕЗ СЕБЕ б'є в штангу! Але суддя порахував, що італієць небезпечно підняв ногу.

8-а хвилина: НЕБЕЗПЕЧНО БІЛ Пелл! ДеХеа виручає іспанців !!!

1-а хвилина: матч почався, ПОЇХАЛИ! У Парижі проливний дощ! Італійці в синій формі, іспанці - в білій.

Текст замітки оновлений 27 червня 2016 о 20:54 МСК

Італія - Іспанія: рахунок і онлайн-трансляція знаходиться в списку: Євро-2016

Ви дізналися останні новини по темі Італія - Іспанія: рахунок і онлайн-трансляція
Будь ласка, поділіться посиланням «Італія - Іспанія: рахунок і онлайн-трансляція» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!