c50ff665

Крила Рад - Урал: рахунок, онлайн і автори голів - новини дня

Крила Рад - Урал: рахунок, онлайн і прогноз

Футбол! У Прем'єр-лізі 23 квітня 2016 йдуть матчі 25-го туру, і першими на поле вийшли самарські «Крила Рад» і єкатеринбурзький «Урал», а ми вели онлайн-трансляцію.

Матч почався в 14:30 за московським часом. Гості швидким голом відкрили рахунок, проте під кінець другого тайму господарям вдалося відігратися. Нічия!

Статус матчу: МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

Рахунок: 1: 1

82-я хвилина: а ось і відповідь ГОООООООЛ! Це Родич головою забиває м'яч у ворота «Уралу»! 1: 1!
75-я хвилина: Заміна у «Крил»: замість Бруно вийшов Павло Яковлєв.
60-я хвилина: штанга рятує ворота «Уралу»!
46-я хвилина: стартував другий тайм.
45-я хвилина: Суддя свистить на перерву.
12-я хвилина: а ось і швидкий ГОООООООЛ! Олександр заспівати роздруковує ворота «Крил»
1-а хвилина: Матч почався, ПОЇХАЛИ!

Читайте трансляцію матчу «Крилья Совєтов» - «Урал» в твіттері:

Текст замітки оновлений 23 квітня 2016 о 16:26 МСК

Крила Рад - Урал: рахунок, онлайн і автори голів знаходиться в списках: РФПЛ , Спорт

Ви дізналися останні новини по темі Крила Рад - Урал: рахунок, онлайн і автори голів
Будь ласка, поділіться посиланням «Крила Рад - Урал: рахунок, онлайн і автори голів» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!