c50ff665

Локомотив - ЦСКА: онлайн-трансляція і рахунок матчу - новини дня

Локомотив - ЦСКА: онлайн-трансляція і рахунок матчу

«Локомотив» і ЦСКА грали в 16 турі РФПЛ 5 листопада 2017 року, а ми стежили за ходом цієї гри і вели її текстову онлайн-трансляцію. Матч почався о 16:30 МСК на столичному стадіоні «РЖД Арена» і закінчився бойовою нічиєю.

Матч закінчився!
«Локомотив» 2: 2 ЦСКА

90-я хвилина: Фінальний свисток фіксує нічию!

87-я хвилина: ГОООООООЛ! «Локомотив» порівнює зусиллями Фернандеша!

46-я хвилина: другий тайм почався, погнали!

45-я хвилина: Свисток на перерву. Чекаємо другого тайму, буде цікаво!

43-тя хвилина: ГОООООООЛ! Воротар «Локомотива» помилився на виході і Натхо вивів ЦСКА вперед!

28-я хвилина: ГОООООООЛ! Вітіну зрівнює рахунок!

14-я хвилина: ГОООООООЛ! Олексій Андрійович Міранчук відкриває рахунок після пасу Фарфан!

10-я хвилина: кілька моментів створили команди, але поки особливої ​​гостроти немає.

1-а хвилина: матч почався, погнали!

Стартовий склад ЦСКА: Акінфєєв, А. Березуцький, Васін, Набабкін, Щенніков, Фернандес, Натхо, Хосоно, Вернблум, Вітіно, Дзагоєв.

Стартовий склад «Локо»: Коченков, Кверквелія, Пейчіновіч, Михалик, Ігнатьєв, Рибусь, І. Денисов, Ал. Олексій Андрійович Міранчук, Фернандеш, Ан. Олексій Андрійович Міранчук, Фарфан.

Текст замітки оновлений 5 листопада 2017 о 18:24 МСК

Локомотив - ЦСКА: онлайн-трансляція і рахунок матчу знаходиться в списку: РФПЛ

Ви дізналися останні новини по темі Локомотив - ЦСКА: онлайн-трансляція і рахунок матчу
Будь ласка, поділіться посиланням «Локомотив - ЦСКА: онлайн-трансляція і рахунок матчу» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!