c50ff665

Локомотив - ЦСКА: онлайн-трансляція і рахунок матчу - новини дня

Локомотив - ЦСКА: прогноз, онлайн-трансляція і рахунок матчу

Матч 24-го туру РФПЛ «Локомотив» - ЦСКА відбувся 16 квітня 2016 року в Москві, а ми вели онлайн-трансляцію. «Локо» відкрив рахунок на 22-й хвилині, а ЦСКА зміг зрівняти тільки під кінець гри. У підсумку, як і в першому колі, бойова нічия: 1: 1.

Статус матчу: МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

Рахунок: 1: 1

90-я хвилина: Звучить свисток, який фіксує бойову нічию в московському дербі !
84-я хвилина: ГООООООООЛ! Оланаре зрівнює рахунок! На добиванні зіграв після відскоку. Нічия в матчі!
65-я хвилина: Сергій Ткачов замість Набабкін виходить.
63-тя хвилина: У ЦСКА замість Тошича виходить Головін.
57-я хвилина: Оланаре отримав попередження.
50-я хвилина: Притисли гості «Локомотив» до воріт, не виходить м'яч з половини поля господарів.
46-я хвилина: Стартував другий тайм.

45-я хвилина: Армійці влаштували адище у воротарському «Локо» під кінець тайму. Але до гола так і не дійшла. ПЕРЕРВА!
44-я хвилина: Двічі в штангу потрапляють футболісти ЦСКА!
30-я хвилина: Вернблум сперечався з суддею. Наспор поки тільки на жовту картку.
22-я хвилина: ГООООООООЛ! Це Ведран Чорлука після розіграшу кутового точним ударом пробиває Акінфєєва! Цікаво дівки танцюють!
9-а хвилина: Гілерме отримав легку травму в зіткненні з Оланаре.
7-я хвилина: Віталій Денисов отримав «гірчичник» за знесення Оланаре.
1-а хвилина: Матч почався, ПОЇХАЛИ! Головний суддя матчу Олексій Миколаїв (Москва)

Читайте трансляцію матчу в твіттері:

Стартовий склад «Локомотива»: Марінато Гілерме, Неманья Пейчіновіч, Віталій Денисов, Тарас Михалик, Ведран Чорлука, Ян Дюріца, Олександр Самедов, Алан Касаєв, Олександр Коломейцев, Олексій Олексій Андрійович Міранчук, Езекіл Хенті.

Стартовий склад ЦСКА: Ігор Акінфєєв, Маріо Фернандес, Василь Березуцький, Сергій Ігнашевич, Кирило Набабкін, Понтус Вернблум, Алан Дзагоєв, Зоран Тошич, Роман Єременко, Ахмед Муса, Аарон Оланаре.

Текст замітки оновлений 16 квітня 2016 о 18:58 МСК

Локомотив - ЦСКА: онлайн-трансляція і рахунок матчу знаходиться в списку: Спорт

Ви дізналися останні новини по темі Локомотив - ЦСКА: онлайн-трансляція і рахунок матчу
Будь ласка, поділіться посиланням «Локомотив - ЦСКА: онлайн-трансляція і рахунок матчу» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!