c50ff665

Матч Росія - Литва: онлайн і рахунок - новини дня

Матч Росія - Литва: прогноз, онлайн і рахунок

У суботу, 26 березня 2016 року, на «Відкриття-арені» відбувся товариський матч між збірними Росії і Литви з футболу, а ми вели онлайн-трансляцію цієї гри. Початок матчу о 19:00 за московським часом.

Збірна Росії - явний фаворит у класі, а головний тренер росіян Леонід Слуцький був сповнений бажання довести всім, що не дарма займає свій пост.

Статус матчу: МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

Рахунок: 3: 0

90-я хвилина: Фінальний свисток. Перемога збірної Росії!
82-я хвилина: Втомилися команди, темп гри зовсім нікакущій.
72-я хвилина: ГОООООЛ! Глушаков головою в ближній кут після подачі кутового!
68-я хвилина: Глушаков бив, метрах в трьох від штанги м'яч пролетів.
64-я хвилина: Литовці приходять до тями, тримають м'яч на своїй половині.
61-я хвилина: ГОООООЛ! Головін дальнім ударом красиво в дальній кут!
46-я хвилина: Стартувала друга половина зустрічі. Кержаков грає замість Смолова.

45-я хвилина: Оживилися наші до кінця першого тайму після забитого м'яча! Перерва.
41-я хвилина: ГОООООЛ! Федір Смолов відкриває рахунок!
39-я хвилина: З офсайду забивають росіяни. Гол не зарахований.
35-я хвилина: Похмурий і нудний футбол сьогодні в Москві.
29-я хвилина: Викінтас Сливка отримує жовту картку.
27-я хвилина: небезпечну атаку провели литовці. М'яч летить над поперечиною.
20 хвилин зіграли команди, бігають жваво, але гольових моментів не створюють.
10 хвилин зіграли команди, росіяни мають поки територіальну перевагу.

Стартові склади команд:

Росія: Станіслав Кріцюк, Ігор Смольников, Сергій Ігнашевич, Олексій Березуцький, Дмитро Комбаров, Дмитро Тарасов, Денис Глушаков, Олег Іванов, Павло Мамаєв, Олександр Самедов, Федір Смолов.

Литва: Вітаутас Черняускас, Вітаутас Андрюшкявічюс, Лінас Клімавічюс, Томас Мікуцкіс, Дейвідас Чеснаускіс, Артурас Жулпа, Викінтас Сливка, Овідіус Вербіцкас, Саулюс Міколюнас, Федір Черних, Лукас Спальвіс.

Текст замітки оновлений 26 березня 2016 о 20:55 МСК

Матч Росія - Литва: онлайн і рахунок знаходиться в списках: новини , Спорт

Ви дізналися останні новини по темі Матч Росія - Литва: онлайн і рахунок
Будь ласка, поділіться посиланням «Матч Росія - Литва: онлайн і рахунок» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!