c50ff665

Ростов - Спартак: онлайн-трансляція і рахунок матчу - новини дня

Ростов - Спартак: онлайн-трансляція і рахунок матчу

«Ростов» і «Спартак» грали цікавий матч 28 жовтня 2017 року, а ми стежили за ходом цього поєдинку і вели його текстову онлайн-трансляцію. Матч почався о 19:00 МСК на стадіоні «Олімп-2» в Ростові-на-Дону і закінчився бойовою нічиєю.

Матч закінчився! Сверхбоевая нічия!
«Ростов» 2: 2 «Спартак»

90-я хвилина: Фінальний свисток! Упустив «Спартак» перемогу за 3 хвилини до кінця! Ну а господарям респект за настирливість!

87-я хвилина: ГООООООООООООЛ! Уахахаха, Ростов зрівнює рахунок! Вілюш головою встромив м'яч в сітку «Спартака» після кутового!

65-я хвилина: Спартаківець Таскі отримав жовту картку.

56-я хвилина: Нудна гра на полі. «Спартак», схоже, вже грає на утримання рахунку.

46-я хвилина: Другий тайм почався, погнали!

45-я хвилина: Закінчено перший тайм, футболісти відпочивають, а ми поки дивимося нападу на футбольних арбітрів .

34-я хвилина: ГООООООООЛ! Глушаков виводить «Спартак» вперед. Оце так поворот!

31-я хвилина: ГОООООООООООЛ! Фернандо зрівнює рахунок! Швидко відігралися червоно-білі.

20-я хвилина: ГООООООЛ! Ростовці втекли в контратаку і Іонов відмінним ударом відкрив рахунок !!!

10 хвилин зіграно: спартаківці виглядають трохи краще.

Стартові склади команд:

«Ростов»: Песьяков, Паршивлюк, Вілюш, Інгасон, Макєєв, Устинов, Гацкан, Маєр, Думбія, Іонов, Бухаров.

«Спартак»: Селіхов, Комбаров, Джикия, Таскі, Петкович, Глушаков, Фернандо, Бакаєв, Попов, Промес, Луїс Адріано.

Текст замітки оновлений 28 жовтня 2017 о 20:53 МСК

Ростов - Спартак: онлайн-трансляція і рахунок матчу знаходиться в списку: РФПЛ

Ви дізналися останні новини по темі Ростов - Спартак: онлайн-трансляція і рахунок матчу
Будь ласка, поділіться посиланням «Ростов - Спартак: онлайн-трансляція і рахунок матчу» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!