c50ff665

Румунія - Швейцарія: рахунок і онлайн-трансляція - новини дня

Румунія - Швейцарія: прогноз, рахунок і онлайн-трансляція

Збірні Румунії та Швейцарії грали 15 червня 2016 в матчі групи A на Євро-2016, а ми стежили за розвитком подій в матчі і вели онлайн-трансляцію. Матч почався о 19:00 за московським часом. Місце проведення: Франція, Париж, стадіон Парк де Пренс. Результат цієї зустрічі передбачити було важко, але в підсумку - бойова нічия!

Мехмеді, 57

90-я хвилина: Фінальний свисток і логічна нічия!

88-я хвилина: догравали матч втомлені команди.

77-я хвилина: швейцарці б'ють красиво, багато, але ПОВЗ.

74-хвилина: Багато браку допускають команди. Нудно.

57-я хвилина: МЕХМЕДІІІІІІІІ забиває ГООООООООООЛ гарматним ударом після подачі кутового! Нічия на користь Швейцарії!

52-я хвилина: Трохи в СВОЇ ВОРОТА не забили швейцарці!

46-я хвилина: Другий тайм, понеслась!

45-я хвилина: СУДДЯ КАРАСЬОВ свист на перерву! Не перемикайтеся, буде цікаво! Рівна гра сьогодні в Парижі, і будь-який розклад можливий.

38-я хвилина: Джемаа небезпечно бив головою по румунським воріт! Трохи повз ...

36-я хвилина: Затяжнууууууууую атаку провели румуни, а до удару не дійшло.

28-я хвилина: Рівна гра на полі. Румуни теж огризаються, відчули в собі сили.

21-я хвилина: НЕБЕЗПЕЧНО швейцарці атакують.

18-я хвилина: ПЕНАЛЬТІ у ворота Швейцарії! СТАНКУ! ГООООООООООЛ!
Кращим бомбардиром Євро-2016 стає Станку, забивши обидва своїх м'ячі з пенальті.

7-я хвилина: Сеферович поруч зі штангою румунських воріт пробив!

1-а хвилина: СТАРТУВАЛА гра!

Текст замітки оновлений 15 червня 2016 о 20:51 МСК

Румунія - Швейцарія: рахунок і онлайн-трансляція знаходиться в списку: Євро-2016

Ви дізналися останні новини по темі Румунія - Швейцарія: рахунок і онлайн-трансляція
Будь ласка, поділіться посиланням «Румунія - Швейцарія: рахунок і онлайн-трансляція» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!