c50ff665

Росія - Франція: онлайн-трансляція і рахунок - новини дня

Росія - Франція: онлайн-трансляція, рахунок і прогноз

Привіт любителям ненав'язливого футболу. У товариському матчі 29 березня 2016 року збірна Франції приймала команду Росії на паризькому стадіоні Стад де Франс, а ми вели онлайн-трансляцію цієї потішної гри.

Статус матчу: МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

Рахунок: 4: 2 (2: 0)

90-я хвилина: Фінальний свисток! З хокейним рахунком обіграли французи нашу майже непереможну дружину! Бережіть себе і до нових зустрічей.
85-я хвилина: Всі втомилися, все хочуть в душ і додому.
77-я хвилина: ГООООООЛ! Хитрий Коман змусив помилитися Лодигіна і в порожні ворота відправив м'яч! 4: 2! От би спробували вони нас так в хокей обробити.
68-я хвилина: ГООООООООЛ! Наш Жирков технічно забив! 3: 2! Ось це веселуха на Стад де Франс!
67-я хвилина: Радіють французькі трибуни. А ми тут сумуємо.
65-я хвилина: ГОООООЛ! Злий Пайєт лупить зі штрафного нам в дев'ятку! Гад.
62-я хвилина: Наші майстерно катають м'яч по своїй половині галявини. Красава.
56-я хвилина: ГООООООООЛ! Наш Кокорін відповів Жиньяк не менше ефектним ударом головою !!! І адже не дарма ж вірили в команду.
55-я хвилина: Парочку замін провели французи.
48-я хвилина: Жиньяк небезпечно бив головою над нашою поперечиною. Пустун.
46-я хвилина: Стартував другий тайм. Віримо в команду, че. Акінфєєва в нашій хвіртки змінив Лодигін.

45-я хвилина: Все, закінчилися 45 хвилин ганьби для збірної РФ. Перерва.
38-я хвилина: ГООООЛ! Грізман пробив штрафний, навісив, а Жиньяк красиво головою замкнув! Ігорюха, виймай другий ...
36-я хвилина: Кокорін грубо зіграв і отримав жовту картку.
35-я хвилина: Санья бив зі штрафного в Акінфєєва.
32-я хвилина: Наші кутовий заробили. Жирков подав у небо.
26-я хвилина: Ще один штрафний пробив Погба над нашою поперечиною.
21-я хвилина: Багато фолят наші в центрі поля.
19-я хвилина: Погба бив штрафний. Вище воріт.
17-я хвилина: Втекли в атаку французи, але залізли в офсайд.
8-а хвилина: ГООООЛ! Швидка атака французів, Н'Голо Канті вискакує проти бідолахи Акінфєєва по центру і точно б'є в дальній кут. Початок не дуже для збірної Росії ...
5-а хвилина: поки розвідку проводять команди.
1-а хвилина: Матч розпочався!

Стартові склади команд:

Росія: Ігор Акінфєєв, Юрій Жирков, Олег Кузьмін, Василь Березуцький, Олексій Березуцький, Роман Широков, Алан Дзагоєв, Олександр Головін, Олег Шатов, Олександр Кокорін, Артем Дзюба.

Франція: Уго Льоріс, Бакарі Санья, Рафаель Варан, Мамаду Сако, Патріс Евра, Н'Голо Канте, Лассана Діарра, Поль Погба, Антуан Грізманн, Андре-П'єр Жиньяк, Антоні Марсьяль.

Текст замітки оновлений 29 березня 2016 о 23:55 МСК

Росія - Франція: онлайн-трансляція і рахунок знаходиться в списках: новини , Спорт

Ви дізналися останні новини по темі Росія - Франція: онлайн-трансляція і рахунок
Будь ласка, поділіться посиланням «Росія - Франція: онлайн-трансляція і рахунок» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!