c50ff665

Салават Юлаєв - Металург (Мг), 29 березня: онлайн і рахунок - новини дня

Салават Юлаєв - Металург (Мг), 29 березня: онлайн і рахунок

29 березня 2016 проходив четвертий матч фінальної серії Східної конференції кубка Гагаріна, де зустрічаються Салават Юлаєв (Уфа) і «Металург» (Магнітогорськ), а ми вели онлайн-трансляцію матчу. Перемогла «Магнітка», і рахунок в цій серії став 3: 1 на користь «Металурга».

Статус матчу: МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

Рахунок: 1: 3 (0: 1, 0: 0, 1: 2)

60-я хвилина: Сирена! Перемога гостей! Рахунок в серії стає 3: 1 на користь «Металурга»! Наступний матч пройде 31 березня в Магнітогорську.

60-я хвилина: ГОООООЛ! Прикра помилка захисника господарів і Вольські в порожні ворота в упор вганяє шайбу!

60-я хвилина: «Салават» знімає воротаря!

56-я хвилина: Втомилися команди. Але «Салават» треба йти вперед.

54-я хвилина: Намагається заспокоїти гру «Металург». Господарі лізуть в атаку.

48-я хвилина: ГОООООЛ! Сьомін потужним кидком виводить «Магнітки» вперед!

47-я хвилина: Видалення у «Салавата». Трибуни свистять.

41-я хвилина: ГОООООЛ! Григоренко замикає відмінну комбінацію «Салавата» і зрівнює рахунок через 17 секунд після початку третього періоду! Уфа-Арена на вухах!

40-я хвилина: Сирена! Господарі виглядають поактивнее. Перерва!

39-я хвилина: Вистояв «Салават» в меншості.

37-я хвилина: Видалення у «Салавата».

33-тя хвилина: Момент у «Салавата»! Але Кошечкин накриває шайбу.

22-я хвилина: Вистояли гості. Повні склади.

20-я хвилина: «Салават» небезпечно атакував в більшості. Перерва!

20-я хвилина: Видалення у «Металурга» за 4 секунди до сирени.

16-я хвилина: Вистояли хокеїсти «Салавата». Повні склади в грі.

14-я хвилина: Видалення вже у «Салавата».

14-я хвилина: Потужно атакували хокеїсти «Салавата», але Кошечкин на висоті! Повні склади на льоду.

12-я хвилина: Видалення у «Металурга».

6-а хвилина: ГОООООЛ! Антипин відкриває рахунок після проходу Мозякин за воротами!

Текст замітки оновлений 29 березня 2016 о 19:27 МСК

Салават Юлаєв - Металург (Мг), 29 березня: онлайн і рахунок знаходиться в списках: новини , Спорт

Ви дізналися останні новини по темі Салават Юлаєв - Металург (Мг), 29 березня: онлайн і рахунок
Будь ласка, поділіться посиланням «Салават Юлаєв - Металург (Мг), 29 березня: онлайн і рахунок» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!