c50ff665

Спартак - Мордовія: рахунок і онлайн-трансляція - новини дня

Спартак - Мордовія: рахунок, онлайн-трансляція і прогноз

Футбол! У суботу, 23 квітня 2016, проходили матчі 25-го туру РФПЛ, і московський «Спартак» приймав Саранську «Мордовію», а ми вели текстову онлайн-трансляцію.

Матч почався в 17:00 за московським часом на «Відкриття-Арені». Гості забили «Спартаку» в роздягальню, однак у другому таймі господарі зрівняли і вийшли вперед. «Мордовія» в боргу не залишилася і теж зрівняла. Нічия 2: 2!

Статус матчу: МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

Рахунок: 2: 2

90-я хвилина (+4): Фінальний свисток і бойова нічия!
76-я хвилина: Воротар Песьяков виручає «Спартак».
71-я хвилина: Рівна гра на полі. Гості теж ходять в атаку.
62-я хвилина: Луценко забиває ГОООООООЛ! «Спартаку» і зрівнює рахунок! Веселий нині футбольчік.
58-я хвилина: Квінсі Промес! ГОООООООЛ! «Спартак» попереду!
49-я хвилина: у відповідь ГООООООЛ! господарів! Боккетті запхав м'яч в сітку!
46-я хвилина: Другий тайм, понеслась!

45-я хвилина: Свисток судді і перерву.
42-я хвилина: а ось і ГООООООЛ! Не чекали? Отримайте. Самодін забиває у ворота «Спартака»! Проста контратака, передача в центр, і спартаковская захист дає люту пролом. 0: 1!
41-я хвилина: гості намагаються контратакувати, але спроби жорстко присікаються.
31-я хвилина: Зе Луїш небезпечно відкривався, але не встиг до м'яча.
26-я хвилина: Промес бив небезпечний штрафний. Вище воріт.
20-я хвилина: Воротар «Мордовії» отримав пошкодження.
15-я хвилина: «Спартак» притиснув «Мордовію» до воріт, але з точними ударами поки сутужно.
1-а хвилина: матч почався, ПОЇХАЛИ!

Читайте трансляцію матчу «Спартак» - «Мордовія» в твіттері:

Стартовий склад «Спартака»: Песьяков, Бризгалов, Пуцко, Боккетті, Комбаров, Попов, Зотов, Ромуло, Зуєв, Промес, Зе Луїш

Текст замітки оновлений 23 квітня 2016 о 18:53 МСК

Спартак - Мордовія: рахунок і онлайн-трансляція знаходиться в списку: РФПЛ

Ви дізналися останні новини по темі Спартак - Мордовія: рахунок і онлайн-трансляція
Будь ласка, поділіться посиланням «Спартак - Мордовія: рахунок і онлайн-трансляція» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!