c50ff665

«Спартак» - «Урал»: рахунок матчу і онлайн-трансляція - новини дня

«Спартак» - «Урал»: прогноз, рахунок і онлайн-трансляція

Московський «Спартак» і єкатеринбурзький «Урал» грали в «футбол» 25 квітня 2017 року рамках 25-го туру РФПЛ, а ми стежили за ходом цієї гри і вели її онлайн-трансляцію.

Матч почався в 19:30 за московським часом на стадіоні «Відкриття Арена» в Москві. Від цієї гри багато в чому залежала доля нагород в чемпіонаті і доля чемпіонства «Спартака».

Матч закінчився! рахунок:
«Спартак» 1: 0 «Урал»

90-я хвилина: Фінальний свисток! Вистояли спартаківці, втримали перевагу і зробили ще один крок до звань чемпіонів Росії.
46-я хвилина: Другий тайм почався, поїхали!
23-тя хвилина: А ось і ГОООООЛ! Фернандо б'є здалеку, і м'яч від захисника «Уралу» залітає в кут!
6-а хвилина: перша небезпечна атака «Спартака»

Історія очних зустрічей «Спартака» і «Уралу»:
Зіграно 12 матчів, у кожної команди по п'ять перемог, і ще 2 гри завершилися внічию. Різниця м'ячів 14:14.

Текст замітки оновлений 25 квітня 2017 о 21:25 МСК

«Спартак» - «Урал»: рахунок матчу і онлайн-трансляція знаходиться в списку: РФПЛ

Ви дізналися останні новини по темі «Спартак» - «Урал»: рахунок матчу і онлайн-трансляція
Будь ласка, поділіться посиланням «« Спартак »-« Урал »: рахунок матчу і онлайн-трансляція» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!