c50ff665

Терек - Крила Рад: рахунок матчу і онлайн-трансляція

Терек - Крила Рад: рахунок, онлайн і прогноз

У неділю, 1 травня 2016 року, в матчі 26 туру РФПЛ грали грізний «Терек» і самарські «Крила Рад», а ми стежили за матчем і вели текстову онлайн-трансляцію. Гра почалася в 17:00 за московським часом.

Статус матчу: МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

Рахунок: 0: 1

90-я хвилина: ВСЕ! Програв «Терек» вдома «Крилья Совєтов» з мінімальним рахунком.
64-я хвилина: А ось і ГОООООЛ! «Крила Рад» відкривають рахунок! Адис Яхович головою під поперечину!
47-я хвилина: Другий тайм почався потужної серією кауказскіх атак.
35-я хвилина: нулі на табло, туга на душі.
20-я хвилина: Терек атакує, але до реальних загроз справа не доводить.

Історія особистих зустрічей «Терека» і «Крилья Совєтов»
Команди зустрічалися 17 разів в Прем'єр-Лізі. У восьми іграх переміг, танцюючи лезгинку, «Терек», в п'яти матчах, суддя продажна, були сильнішими за «Крила», а ще чотири гри завершилися внічию. Статистика забитих і пропущених м'ячів: 26:19 на користь Рамзана.

Текст замітки оновлений 2 травня 2016 о 02:26 МСК

Терек - Крила Рад: рахунок матчу і онлайн-трансляція знаходиться в списку: РФПЛ

Ви дізналися останні новини по темі Терек - Крила Рад: рахунок матчу і онлайн-трансляція
Будь ласка, поділіться посиланням «Терек - Крила Рад: рахунок матчу і онлайн-трансляція» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!