c50ff665

Урал - Уфа: онлайн-трансляція і рахунок - новини дня

Урал - Уфа: онлайн, прогноз і рахунок

Матч Урал - Уфа в рамках 22 туру РФПЛ проходив 2 квітня 2016 року, а ми тут вели онлайн-трансляцію.

Після 21 зіграного матчу у «Уралу» було 31 очко та 8-е місце в турнірній таблиці. «Уфа» набрала всього 17 очок і розташувалася на 14-му місці.

У цьому матчі перемогу здобули господарі з рахунком 1: 0.

Статус матчу: МАТЧ ЗАВЕРШЕНО
Остаточний рахунок: 1: 0
Гол: Спартак Гогниев (24)

90-я хвилина: Ну ось і все, матч закінчено. З мінімальним рахунком перемогли господарі.

60-я хвилина: Ще одна жовта картка у «Уфи». На цей раз Ігбун сфолив.

47-я хвилина: Попередження отримує Володимир Зубарєв з «Уфи».

45-я хвилина: Суддя свистить на перерву! Рівна гра на полі, і якщо б не помилка захисників гостей, голів б ми так і не побачили в першому таймі.

24-я хвилина: ГОООООООЛ! Помилилися захисники «Уфи» у власному штрафному майданчику, футболісти «Уралу» відібрали у них м'яч і Гогниев точно пробив в дальній кут! 1: 0!

Текст замітки оновлений 2 квітня 2016 о 14:09 МСК

Урал - Уфа: онлайн-трансляція і рахунок знаходиться в списках: новини , Спорт

Ви дізналися останні новини по темі Урал - Уфа: онлайн-трансляція і рахунок
Будь ласка, поділіться посиланням «Урал - Уфа: онлайн-трансляція і рахунок» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!