c50ff665

Зеніт - Локомотив: онлайн трансляція і рахунок матчу - новини дня

Зеніт - Локомотив: онлайн трансляція і рахунок матчу

«Зеніт» приймав московський «Локомотив» в центральному матчі туру 29 жовтня 2017 року, а ми стежили за ходом цієї зустрічі і вели її текстову онлайн-трансляцію. Матч почався о 16:30 МСК на «Зеніт-Арені» і закінчився блискучою перемогою Фарфан над «Зенітом».

Матч закінчився!
«Зеніт» 0: 3 «Локомотив»

90-я хвилина: Ну ось і все. Сьогодні в Пітері - пити . З горя.

87-я хвилина: Це фіаско, братани! «Зеніт» вже майже не атакує.

77-я хвилина: Гооооооооооооол! Знову Фарфан втік один на один, видав пас Олексій Андрійович Міранчук, і той у порожні ворота забив!

69-я хвилина: ГООООООООЛ! Фарфан знову всіх обіграв і в дальній кут закотив м'яч !!!!

65-я хвилина: Дзюба в упор повинен був забивати, але не забив.

58-я хвилина: ГООООООООЛ! Фарфан втік від воротаря і захисника і з гострого кута покотив м'яч у сітку !!!!!

46-я хвилина: Розпочався другий тайм, ПОЇХАЛИ.

45-я хвилина: Свисток на перерву! Цікавий перший тайм вийшов, чекаємо голів у другому! А щоб не було нудно, дивимося як КАМАЗ тягне ведмедя з вікна вагончика.

44-я хвилина: Нова серія атак «Зеніту», гаряче в штрафний гостей!

33-тя хвилина: Небезпечно прострілювали пітерці! Але захист «Локо» винесла м'ячик.

23-тя хвилина: І ще один небезпечний момент намутили господарі! М'яч поруч зі штангою просвистів.

18-я хвилина: ШТАНГА! рятує ворота «Локомотива»!

16-я хвилина: Рівна і нудна гра на полі.

9-а хвилина: «Зеніт» закидає м'яч в штрафну гостей навісами, але до гольових моментів справа поки не доходить.

7-я хвилина: Трохи заспокоїлася гра, відсунулася від воріт «Локомотива».

3-тя хвилина: «Зеніт» атакує! Уже кілька небезпечних моментів створили господарі.

1-а хвилина: Матч розпочався! Погнали! На трибунах близько 45 тисяч глядачів.

Стартові склади команд:

«Зеніт»: Луньов, Іванович, Мевля, Маммана, Краневіттер, Крішіто, Єрохін, Кузя, Рігоні, Дзюба, Кокорін.

«Локомотив»: Гільєрме, І. Денисов, Ал. Кверквелія, Михалик, Пейчіновіч, Ігнатьєв, Олексій Андрійович Міранчук, Ан. Олексій Андрійович Міранчук, Фернандеш, Лисов, Фарфан.

Історія особистих зустрічей «Зеніту» і «Локомотива» налічує 34 матчі. «Зеніт» перемагав 14 разів, «Локомотив» тільки 6, а ще 14 матчів закінчилися внічию.

Текст замітки оновлений 29 жовтня 2017 о 18:31 МСК

Зеніт - Локомотив: онлайн трансляція і рахунок матчу знаходиться в списку: РФПЛ

Ви дізналися останні новини по темі Зеніт - Локомотив: онлайн трансляція і рахунок матчу
Будь ласка, поділіться посиланням «Зеніт - Локомотив: онлайн трансляція і рахунок матчу» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!