c50ff665

«Зеніт» - «Урал»: рахунок і онлайн-трансляція - новини дня

«Зеніт» - «Урал»: прогноз, рахунок і онлайн-трансляція

«Зеніт» і «Урал» грали в «футбол» 22 квітня 2017 року рамках 24-го туру чемпіонату Росії, а ми стежили за ходом цього матчу і вели його онлайн-трансляцію. Матч почався в 14:00 за московським часом на новенькій і багатостраждальної «Зеніт-Арені».

матч закінчився
«Зеніт» 2: 0 «Урал»

90-я хвилина (+3) ГООООЛ! Утрьох тікають пітерці на воротаря і Молло спокійно забиває другий м'яч!
85-я хвилина ГООООЛ! Іванович забиває м'яч у сітку «Уралу» головою після навісу! І ТРЕТЄ видалення у гостей, вони залишаються увосьмеро!
80 хвилин зіграли. «Зеніт» напирає!
73-тя хвилина жарко до воріт «Уралу»! Але не щастить «Зеніту».
66-я хвилина ШТАНГА рятує «Урал»!
60-я хвилина ДВОХ футболістів «Уралу» видаляють з поля! У тому числі Романа Павлюченко, за грубий наїзд на арбітра.
58-я хвилина «Зеніт» щільно насідає на ворота «Уралу».
51-я хвилина ШТАНГА рятує ворота «Зеніта»!
Другий тайм почався з небезпечної атаки «Уралу».
Закінчено перший тайм, майже рівна гра на полі.
40 хвилин зіграли. «Урал» провів кілька небезпечних атак.
30 хвилин зіграли. Багато біганини, мало футболу.
20 хвилин зіграли команди. Поки без особливої ​​гостроти.

стартові склади

«Зеніт»: Луньов, Смольников, Іванович, Крішіто, Жирков, Цаллагов, Юсупов, Жуліано, Данні, Кокорін, Дзюба.

«Урал»: Заболотний, Данцев, Динга, Балажіц, Димитров, Ємельянов, Ільїн, Кулаков, Бікфалві, Павлюченко, Лунгу.

Історія особистих зустрічей «Зеніту» і «Уралу»:
У семи очних зустрічах «Зеніт» здобув сім перемог. Різниця забитих м'ячів 18: 4.

Текст замітки оновлений 22 квітня 2017 о 15:58 МСК

«Зеніт» - «Урал»: рахунок і онлайн-трансляція знаходиться в списку: РФПЛ

Ви дізналися останні новини по темі «Зеніт» - «Урал»: рахунок і онлайн-трансляція
Будь ласка, поділіться посиланням «« Зеніт »-« Урал »: рахунок і онлайн-трансляція» з друзями:

І не забудьте підписатися на найцікавіший паблік ВКонтакте!